Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
