Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Explanation
ta: விரிவாக்கம்

en: Method
ta: முறை

en: Order
ta: வரிசை

en: Context
ta: சூழல்

en: About
ta: பற்றி

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு

[ctx: Entity type group]
en: Content
ta: உள்ளடக்கம்
