Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Explanation
ug: چۈشەنچە

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Order
ug: تەرتىبى

en: About
ug: ھەققىدە

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
