Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Audio
ur: آڈیو

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
