Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Explanation
ast: Esplicación

en: Method
ast: Métodu
