Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Always
cs: Vždy

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Address
cs: Adresa

en: Method
cs: Metoda

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Complete
cs: Dokončit

en: Information
cs: Informace

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Context
cs: Kontext

en: Go back
cs: Krok zpět

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Changed date
cs: Datum změny

[ctx: Entity type group]
en: Content
cs: Obsah
