Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to es translation catalogue (35 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Notes
es: Notas

en: Always
es: Siempre

en: Explanation
es: Explicación

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: End Date
es: Fecha Final

en: Address
es: Dirección

en: Method
es: Método

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Pending
es: Pendiente

en: Complete
es: Completo

en: Information
es: Información

en: Cancelled
es: Cancelado

en: Context
es: Contexto

en: Go back
es: Regresar

en: About
es: Acerca de

en: Incomplete
es: Incompleto

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Invalid
es: No válido

en: Changed date
es: Fecha de modificación

[ctx: Entity type group]
en: Content
es: Contenido
