Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Explanation
gu: સ્પષ્ટીકરણ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
