Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Explanation
he: הסבר

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Address
he: כתובת

en: Method
he: שיטה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Pending
he: ממתינות

en: Complete
he: השלמה

en: Information
he: מידע

en: Context
he: הקשר

en: Go back
he: חזרה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Validity
he: תוקף

[ctx: Entity type group]
en: Content
he: תוכן
