Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Changed date
ht: Chanje dat
