Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Explanation
km: សេចក្ដីពន្យល់

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Context
km: បរិបទ

en: About
km: អំពី
