Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: List
ms: Senarai

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Explanation
ms: Penerangan

en: Method
ms: Kaedah

en: Pending
ms: Menunggu

en: Context
ms: Konteks

en: About
ms: Perihal
