Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Go back
sr: Предходни корак

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Changed date
sr: Датум измене

[ctx: Entity type group]
en: Content
sr: Садржај
