Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Always
sv: Alltid

en: Explanation
sv: Förklaring

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Address
sv: Adress

en: Method
sv: Metod

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Pending
sv: Väntar på

en: Complete
sv: Slutförd

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Context
sv: Sammanhang

en: Go back
sv: Tillbaka

en: About
sv: Om

en: Incomplete
sv: Ej slutförd

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Invalid
sv: Ogiltig

en: Changed date
sv: Datum för ändring

[ctx: Entity type group]
en: Content
sv: Innehåll
