Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக
