Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Explanation
te: వివరణ

en: Address
te: చిరునామా

en: Information
te: సమాచారం

en: Context
te: సందర్భం

en: About
te: గురించి

en: Changed date
te: మార్చిన తేదీ
