Gift Aid management (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Address
th: ที่อยู่

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Complete
th: เสร็จ

en: Context
th: บริบท

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Ongoing
th: ระหว่างดำเนินการ
