Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Log message
af: Logboodskap

en: Explanation
af: Verduideliking

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Method
af: Metode

en: Order
af: Bestelling

en: Pending
af: Hangende
