Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
