Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Explanation
bo: གསལ་བཤད

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ
