Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: Created
ca: Creat

en: Always
ca: Sempre

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Explanation
ca: Explicació

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Introduction
ca: Introducció

en: Address
ca: Adreça

en: Method
ca: Mètode

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Order
ca: Ordre

en: Pending
ca: Pendent

en: Extend
ca: Amplia

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Invalid
ca: Invàlid

[ctx: Entity type group]
en: Content
ca: Contingut
