Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Log message
cy: Neges log

en: Explanation
cy: Eglurhad

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Method
cy: Dull

en: Order
cy: Trefn

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Invalid
cy: Annilys
