Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Always
el: Πάντα

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Explanation
el: Επεξήγηση

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Method
el: Μέθοδος

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Order
el: Σειρά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Context
el: Πλαίσιο

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Invalid
el: Μη έγκυρο

[ctx: Entity type group]
en: Content
el: Περιεχόμενο
