Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Explanation
eo: Klarigo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Order
eo: Ordo

en: Entity type
eo: Speco de ento
