Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Explanation
hy: Բացատրություն

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
