Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Log message
jv: Pesen log

en: Explanation
jv: Katrangan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Method
jv: Metode

en: Order
jv: Urutan

en: Context
jv: Konték

en: About
jv: Ngenani
