Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Method
ka: მეთოდი
