Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Web
kn: ಅಂತರ್ಜಾಲ

en: Recording
kn: ರೆಕಾರ್ಡಿಂಗ್

en: Invalid
kn: ಅಮಾನ್ಯ
