Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Explanation
ku: لێکدانەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Order
ku: ڕیز

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: About
ku: دەربارە
