Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Always
lt: Visada

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Address
lt: Adresas

en: Method
lt: Būdas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Order
lt: Tvarka

en: Pending
lt: Laukiama

en: Extend
lt: Moduliai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Context
lt: Kontekstas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

[ctx: Entity type group]
en: Content
lt: Turinys
