Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
