Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Start Date
nn: Startdato

en: Address
nn: Adresse

en: Order
nn: Sorteringsval
