Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: About
se: Birra
