Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Always
sk: Vždy

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Explanation
sk: Vysvetlenie

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Address
sk: Adresa

en: Method
sk: Metóda

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Order
sk: Poradie

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Context
sk: Kontext

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Invalid
sk: Nesprávny

[ctx: Entity type group]
en: Content
sk: Obsah
