Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Explanation
sl: Razlaga

en: Authored by
sl: Avtor

en: Method
sl: Metoda

en: Order
sl: Vrstni red

en: Pending
sl: Čaka

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu
