Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Explanation
sq: Shpjegimi

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Context
sq: Konteksti

en: About
sq: Informacione
