Gin Admin Theme (4.0.3) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Create
sq: Krijo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Custom
sq: E personalizuar

en: System
sq: Sistemi

en: Profile
sq: Profili

en: Select all rows in this table
sq: Zgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Deselect all rows in this table
sq: Çzgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Log out
sq: Dalja

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Includes:
sq: Përfshinë:

en: Enabled: %includes
sq: Aktivizuar: %includes

en: Disabled: %disabled
sq: Çaktivizuar: %disabled
