Gin Admin Theme (4.1.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Enabled
ht: Aktif

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: Page title
ht: Tit paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la
