Gin Admin Theme (5.0.1) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Media
hy: Մեդիա

en: System
hy: Համակարգ

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Select all rows in this table
hy: Ընտրել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Deselect all rows in this table
hy: Հանել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Log out
hy: Ելք

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Edit %title
hy: Խմբագրել  %title

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Collapse
hy: Փակել

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները

en: Back to site
hy: Վերադարձ դեպի կայք

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Narrow
hy: Նեղ

en: All @count items selected
hy: Բոլոր @count տարր ընտրված են

en: Collapse sidebar
hy: Փակել կողագոտին

en: Expand sidebar
hy: Բացել կողագոտին
