Gin Admin Theme (5.0.1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Appearance
mg: Endrika

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
