Gin Admin Theme (5.0.10) - en to ms translation catalogue (44 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Version
ms: Versi

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: User
ms: Pengguna

en: Files
ms: Fail

en: Create
ms: Cipta

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Custom
ms: Tersuai

en: System
ms: Sistem

en: Appearance
ms: Penampakan

en: Profile
ms: Profil

en: Close
ms: Tutup

en: Select all rows in this table
ms: Pilih semua barisan dalam jadual ini

en: Deselect all rows in this table
ms: Nyahpilih semua baris dalam jadual ini

en: Log out
ms: Log keluar

en: Shortcut
ms: Pintasan

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Edit %title
ms: Sunting %title

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: First sidebar
ms: Bar sisi pertama

en: Includes: %includes
ms: Termasuk: %includes

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ms: Anda belum lagi mencipta apa-apa jenis kandungan. Pergi ke <a href="@create-content">halaman penciptaan jenis kandungan</a> untuk menambah jenis kandungan baharu.

en: Includes:
ms: Termasuk:

en: Enabled: %includes
ms: Dibolehkan: %includes

en: Disabled: %disabled
ms: Dinyahbolehkan: %disabled

en: Collapse
ms: Terlipat

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Show row weights
ms: Tunjukkan pemberat baris

en: Hide row weights
ms: Sembunyikan pemberat-pemberat baris
