Gin Admin Theme (5.0.3) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Version
ast: Versión

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: Create
ast: Crear

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: System
ast: Sistema

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Profile
ast: Perfil

en: Close
ast: Zarrar

en: Log out
ast: Desconeutar
