Gin Admin Theme (5.0.3) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Create
kk: Қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: System
kk: Системасы

en: Profile
kk: Профиль

en: Select all rows in this table
kk: Кестенің барлық қатарларын таңдау

en: Deselect all rows in this table
kk: Бұл кестеге барлық жолды болдырмау

en: Log out
kk: Шығу

en: Blocks
kk: Блоктар

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған
