Gin Admin Theme (5.0.3) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Media
ps: رسنۍ

en: System
ps: سيستم

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Close
ps: تړل

en: Log out
ps: وتون

en: Shortcut
ps: لنډلار

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Hide
ps: پټول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Collapse
ps: غونډول
