Gin Admin Theme (5.0.7) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Create
af: Skep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: System
af: Stelsel

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Profile
af: Profiel

en: Log out
af: Teken uit

en: Blocks
af: Blokke

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
