Gin Admin Theme (5.0.8) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: Create
bg: Създаване

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Media
bg: Медия

en: System
bg: Система

en: Appearance
bg: Теми

en: Profile
bg: Профил

en: Select all rows in this table
bg: Изберете всички редове в таблицата

en: Deselect all rows in this table
bg: Откажи всички редове от таблицата

en: Log out
bg: Излез

en: Blocks
bg: Блокове

en: Hide
bg: Скрий

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Show row weights
bg: Покажи теглото на редовете

en: Hide row weights
bg: Скрий редовете с тегло
