Gin Admin Theme (5.0.8) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Version
jv: Versi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: Create
jv: Gawé

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Profile
jv: Profil

en: Select all rows in this table
jv: Pilih kabèh baris nang tabel iki

en: Deselect all rows in this table
jv: Ngilangi pilihan kabèhan baris nang tabel iki

en: Log out
jv: Metu log

en: Shortcut
jv: Dalan pintas

en: Blocks
jv: Blok

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Edit %title
jv: Sunting %title

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled

en: Collapse
jv: Nyusut

en: Show row weights
jv: Tudhuhaké baris bobot

en: Hide row weights
jv: Umpetaké baris bobot
