Gin Admin Theme (5.0.8) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Version
km: កំណែ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Create
km: បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Media
km: មេឌៀ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Close
km: បិទ

en: Select all rows in this table
km: ជ្រើស​ជួរ​ដេក​ទាំងអស់​ក្នុង​តារាង​នេះ

en: Deselect all rows in this table
km: ដោះ​ជ្រើស​ជួរ​ដេក​ទាំងអស់​ក្នុង​តារាង​នេះ

en: Log out
km: ចេញ

en: Shortcut
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Hide
km: លាក់

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Edit %title
km: កែសម្រួល %title

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
km: អ្នក​មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិ​កា​ណា​មួយ​ឡើយ​ ។ សូម​ទៅ​កាន់​ <a href="@create-content">ទំព័រ​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិកា​</a> ដើម្បី​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ថ្មី ។

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled

en: Collapse
km: វេញ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Show row weights
km: បង្ហាញ​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក

en: Hide row weights
km: លាក់​ភាព​សំខាន់​របស់​ជួរដេក
