Gin Admin Theme (5.0.9) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Settings
br: Arventennoù

en: Log out
br: Digevreañ

en: Collapse
br: Bihanaet
