Gin Admin Theme (5.0.9) - en to lt translation catalogue (80 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Version
lt: Versija

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: Create
lt: Kurti

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: System
lt: Sistema

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Extend
lt: Moduliai

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Blocks
lt: Blokai

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Pink
lt: Rožinė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Green
lt: Žalia

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Yellow
lt: Geltona

en: Light
lt: Šviesi

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Compact
lt: Glaustai

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Neutral
lt: Neutralus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Back to site
lt: Atgal į svetainę

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Dark Purple
lt: Tamsiai rožinė

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Return to site content
lt: Grįžti į svetainės turinį

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Narrow
lt: Siauras

en: High contrast mode
lt: Aukšto kontrastingumo režimas

en: Accent color
lt: Pagrindinė spalva

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija

en: Zero items selected
lt: Irašų nepasirinkta

en: All @count items selected
lt: Visi @count pasirinkti įrašai

en: Select all media
lt: Rodyti visus media įrašus
